ITM 2024 Tanıtım Videosu Büyük Beğeni Topladı

ITM 2024 Tanıtım Videosu Büyük Beğeni Topladı

Tekstil teknolojilerindeki en son yeniliklerin adresi ITM Fuarları, her geçen yıl hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısıyla rekorlarına bir yenisini ekliyor. Yola çıktığı ilk günden itibaren yeniliklere öncülük eden, sektöre ve markalara yön veren ITM Fuarının yeni mottosu; ‘Geleceği Keşfedin’ oldu. Katılımcı ve ziyaretçilerine sunduğu yeni ticaret bağlantıları ve en son teknolojilerin dünya lansmanları ile benzersiz bir fuar deneyimi yaşatacak olan ITM 2024 Fuarı; tekstilin geleceğini şekillendirecek teknolojileri keşfetme fırsatı sunacak.  

Tekstil makineleri alanında dünyanın en önemli buluşma noktalarından biri olan ITM 2024 Fuarı için geri sayım başlıyor. Tarihler 4-8 Haziran 2024’ü gösterdiğinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, ‘ITM 2024 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’na ev sahipliği yapmak üzere kapılarını açacak. Tekstil teknoloji liderlerinin en yeni ürünlerini ziyaretçileriyle ilk kez buluşturacağı bu büyük organizasyon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

ITM 2024 Tanıtım Videosu Büyük Beğeni Topladı

ITM ekibi, yoğun katılım talepleri sebebiyle salonlarının hemen hemen dolduğu ITM 2024 Fuarı’nın; dünyanın dört bir yanından binlerce ziyaretçi ve sektör yatırımcısını ağırlaması amacıyla reklam ve tanıtım çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda; ITM fuarlarının yıllardır artan başarısının hikâyesini anlatan ve tüm sektör tarafından merakla beklenen ‘ITM 2024 Tanıtım Videosu’ kısa süre önce yayınlandı. YouTube, LinkedIn, Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından Türkçe ve İngilizce versiyonu yayınlanan video; toplamda 30 binin üzerinde kişi tarafından görüntülendi ve izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

‘Yenilikleri, teknolojileri, geleceği keşfedin…’ ana temasıyla hazırlanan ve ITM 2024 Fuarı’na dair ip uçlarının da yer aldığı videodaki ‘Geleceği Keşfedin!’ mottosu şöyle ortaya çıktı.

Tekstil sektörü; üretim kapasitesi, ihracat hacmi, istihdama katkısıyla ekonominin can damarları arasında yer alıyor. Dünya ve Türkiye’deki birçok Ar-Ge merkezi, her geçen gün yaptığı çalışmalar ve yenilikleri bir adım öteye taşıyarak ilklere imza atıyor. Tekstil teknoloji liderleri; daha az su ve enerji harcayan, kullanımı kolay, yazılım ve otomasyon destekli, trendleri yakalayan, bunu yaparken de doğaya saygılı teknolojiler geliştiriyor. Sektör paydaşları özellikle de tekstil üreticileri artık; ‘Dijitalleşen, sürdürülebilirlik ilkelerine uyan ve çığır açan yeniliklere imza atan tekstil sektörünün geleceği nasıl olacak’ sorusunun cevabını merak ediyor. Bu soru; tekstil makinelerindeki son yeniliklere, teknolojilere, yapay zekâ destekli makinelere, yazılımlara ve tasarım harikası cihazlara ev sahipliği yapacak ITM 2024’te cevap bulacak. İşte bu yüzden ITM 2024’ü en iyi tanımlayan motto; ‘Geleceği Keşfedin’ olarak belirlendi.