Yoğun Talep Alan Denim Teknolojileri Özel Bölümü, Daha Büyük Salon Olan 11A’da Açılıyor

Yoğun Talep Alan Denim Teknolojileri Özel Bölümü,

Daha Büyük Salon Olan 11A’da Açılıyor

İlk kez ITM 2022 Fuarı’nda açılan ‘Denim Teknolojileri Özel Bölümü’ ziyaretçi sayısı ve satış rakamlarıyla katılımcılarını memnun etti. Stantlarını büyütmek isteyen firmalardan gelen yoğun talep üzerine denim teknolojileri için ITM 2024 Fuarı’nda 11A numaralı salon açıldı.

Hem katılımcısı hem de dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileriyle rekorlara imza atan ITM 2022-Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nda ilk kez açılan ‘Denim Teknolojileri Özel Bölümü’ katılımcılardan büyük ilgi gördü. Fuarda beklentilerinin üzerinde ziyaretçi ve satış rakamlarına ulaşan firmalar, ITM 2024’te yerlerini büyütmek istedi. Ayrıca ITM 2022 Fuarı’na alan yetersizliği sebebiyle katılım sağlayamayan firmalara ITM 2024’te yer sunabilmek amacıyla ‘Denim Teknolojileri Bölümü için daha büyük bir salon hazırlandı. Denim üretiminde kullanılan; yıkama, ağartma, boyama, kesme, desen verme, finisaj, kurutma, ozon gibi makine ve kimyasal üreticilerinin ‘Boya-Terbiye’ salonlarına yakın olma talepleri de dikkate alınarak ‘Denim Teknolojileri Özel Bölümü’ 11A numaralı salona taşındı.

4-8 Haziran 2024’te düzenlenecek ITM 2024 Fuarı’nda yer almak için şimdiden rezervasyonlarını tamamlayan katılımcı firmalar, denim sektörünün tüm alıcılarını kendi özel salonlarında ağırlayacak. Sektöre yönelik en yeni teknolojilerin sergileneceği ihtisas salonu; ziyaretçileri için de büyük bir fırsat sunacak.

Ön rezervasyonların yüzde 100 doluluk oranına yaklaştığı ITM 2024 Fuarımıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü, siz değerli katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.