Tüyap Fuar Alanı’nda Pandemi Sürecinde Düzenlenen İlk Uluslararası Fuar Yoğun İlgi Gördü

Tüyap Fuar Alanı’nda Pandemi Sürecinde Düzenlenen İlk Uluslararası Fuar Yoğun İlgi Gördü

Global pandemi sürecinin ardından Türkiye’nin ilk uluslararası fuarı olarak kapılarını açan WoodTech Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, 10-14 Ekim 2020 tarihlerinde Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Yurt içinden ve dışından yoğun ziyaretçinin geldiği fuarda,  girişten itibaren her noktada alınan önlemler, tüm katılımcı ve ziyaretçilerin en üst düzeyde korunmasını sağlıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek ‘TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’’ni almaya hak kazanmış fuar alanı olan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, güvenilir bir şekilde uluslararası fuarlara ev sahipliği yapmaya başladı.

Bu doğrultuda, 22 – 26 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan ITM 2021 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı da, fuar alanında alınan tüm tedbirler çerçevesinde, yurt içinden ve yurt dışından gelecek olan katılımcılarını ve ziyaretçilerini hijyenik, güvenilir ve sağlığı korumaya yönelik bir ortamda ağırlamaya hazırlanıyor. ITM 2021 Fuarı’nın çalışmaları tüm hızla devam ediyor.