ITM Fuarı Ertelendi, Yeni Tarihleri: 14-18 Haziran 2022

Değerli ITM Katılımcılarımız;

22- 26 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan ITM Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nın, dünyada devam eden Covid-19 salgının etkileri dikkate alınarak, 14- 18 Haziran 2022 tarihlerine ertelenmesine karar verilmiştir. Bu erteleme kararı, katılımcılarımız ve sektör temsilcilerimiz ile yapılan yoğun görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda alınmıştır.

ITM Organizasyon Ekibi olarak birincil önceliğimiz, ticari kazanımlarımız değil, siz değerli katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin, yatırımlarını ve tüm haklarını korumaktır. Bu nedenle, ITM Fuarı için alınan zorunlu erteleme kararını tüm katılımcı firmalarımızın haklı bulacağına ve anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.

 ITM 2022  Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık A.Ş. ve Teknik Fuarcılık A.Ş. ortaklığı, TEMSAD işbirliği ile 14- 18 Haziran 2022 tarihlerinde, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Dünya tekstil liderlerinin bir araya geleceği; katılımcısı, ziyaretçisi ve sergilenecek en yeni teknolojileri ile Büyük Fikirlerin buluşacağı adres olan  ITM 2022  Fuarı’nda görüşmek dileğiyle…