ITM 2020 Reklamları, Frankfurt Havalimanı’nda Büyük İlgi Uyandırdı

ITM 2020 Reklamları, Frankfurt Havalimanı’nda

Büyük İlgi Uyandırdı

Almanya’nın ticaret ve finans merkezi Frankfurt, geçtiğimiz ay dünyanın en önemli ev tekstili fuarı Heimtextil 2020’ye ev sahipliği yaptı. Dünyanın dört bir yanından şehre gelen on binlerce tekstil sektörü temsilcisi ve ziyaretçi, Frankfurt Havalimanı’nda dijital ekranları süsleyen ITM 2020 reklamlarına yoğun ilgi gösterdi.

Gelecek yıl 2-6 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM 2020 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı, firmaların gerçekleştireceği lansmanlar ile yeni fikirler açısından tekstil makineleri sektörüne yön verecek.

Tekstil teknoloji liderlerinin en önemli buluşma noktalarından biri olan ITM 2020 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Reklam ve tanıtım faaliyetleri kapsamında hazırlanan ve gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında havaalanları ve metro istasyonlarını süsleyen ITM 2020 reklamları ilgi odağı oluyor.

ITM 2020 reklamları son olarak Frankfurt Havaalanı’nı süsledi. Tanıtım çalışmaları kapsamında; 1-15 Ocak tarihleri arasında Frankfurt am Main Havalimanı’nın dijital ekranlarına ITM 2020 reklamları asıldı. Bu tarihlerde Frankfurt Havalimanı’nı kullanan pek çok ITM katılımcısı ve ziyaretçisi reklamları görünce mutlu olduklarını dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl tanıtım çalışmaları kapsamında ITM 2020 reklamları; İstanbul Havaalanı,  Barcelona El Prat Havalimanı çıkış kapısı ve El Prat Havalimanı dijital ekranlarını süslemişti.

Öte yandan Şubat 2019’da Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgesi’ne (OSB), Mart 2019’da Kahramanmaraş Havalimanı’na asılan ve fuar tarihine kadar asılı kalacak olan ITM 2020 reklamları da dikkat çekiyor.