ITM 2018'in Mobil Uygulaması Yayımlandı


Tasarımı, işlevselliği ve çoklu dil desteği ile dikkat çeken uygulama sayesinde, katılımcı ve ziyaretçiler tüm fuarı ceplerinde taşıyabilecekler!ITM 2018 Fuarı’nın mobil uygulaması yayımlandı. Tekstil makineleri alanında, bölgesinin en büyük etkinliği olan fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerin cebine taşıyacak olan uygulama, tasarımı ve işlevselliği ile dikkat çekiyor.

Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince dil desteği ile hazırlanan ITM 2018 Uygulaması, kullanan tüm ziyaretçi ve katılımcıların; fuar yerleşim planından katılımcı listelerine, fuar alanına erişimden güncel haber ve duyurulara; fuara katılım için başvuru formundan online davetiye talebine kadar pek çok veriye doğrudan ve hızlı şekilde ulaşmasına olanak sağlıyor.

Uygulamadaki dikkat çeken en önemli özelliklerden birisi olan navigasyon desteği sayesinde, kullanıcılar hem fuar alanına hızlıca ulaşabilecekler hem de fuar alanında aradıkları firmaların stantlarını kolaylıkla bulabilecekler.

ITM 2018’e yönelik haber ve gelişmelerin paylaşılması ve Instagram desteği de yine uygulamanın sunduğu özellikler arasında.

Kilit Özellikler:
• Çoklu dil desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince)
• Haber ve güncellemeler
• Sosyal Medya
• Navigasyon
• Online Davetiye
• Başvuru Formu
• Fuar yerleşim planı
• Katılımcı listeleri

iOS ve Android tabanlı akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, uygulamayı, App Store ve Google Play üzerinden arama kutucuğuna ITM 2018 yazarak indirebilirler.

Teknik Fuarcılık ve Tüyap’ın ortaklığında, TEMSAD işbirliğiyle düzenlenen ITM 2018 Fuarı, 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

ITM 2018 Mobil uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:
IOS; https://itunes.apple.com/tr/app/itm-2018/id1261284785?mt=8
Android; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.itmexpoapp 

Resmi Havayolu


Türk Hava Yolları "ITM 2018 Fuarı"nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak "008TKM18" ile ilerleyebilirsiniz.