ITM 2022 APP’i
App Store ve Google Play’den İndirebilirsiniz…

Fuar süresince katılımcı ve ziyaretçilere rehberlik eden ITM 2022 Mobil uygulaması güncellendi. ITM 2022 ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için ITM 2022 APP’e telefonlarınızda yer açın.

ITM 2022 APP Özellikleri:

İnfo

Fuar süresince yapılacak etkinliklerin takvimine ve fuarı destekleyenlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ITM Fuar ekibiyle mesajınızı göndererek hemen iletişime geçebilir, merak ettiğinizi soruları sorabilirsiniz.

Ziyaretçi

Online davetiyeden sektörel yerleşim planına, ITM 2022 katılımcı listesinden, fuar alanına erişime ve ziyaret saatlerine kadar pek çok veriye doğrudan ve hızlı şekilde tek bir tıkla erişebilirsiniz.

Katılımcı

ITM 2022 katılımcılarını salonlarına göre görüntüleyebilir, arama bölümüne firma ismini yazarak salon ve stant numaralarını hemen öğrenebilirsiniz.

Başvuru Formu

Başvuru Formuna girip, ilgili bölümleri doldurarak online başvurunuzu anında tamamlayabilirsiniz.

Insta ITM

ITM 2022’ye yönelik paylaşılan haber ve gelişmeleri Insta ITM’den takip edebilirsiniz.

My ITM

Favori fuar katılımcılarınızı, haberlerinizi ve etkinliklerinizi My ITM bölümüne kaydedebilir, fuar planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Haber

ITM 2022 ile ilgili en son haberleri, gelişmeleri ve basın bültenlerini okuyabilir, videoları izleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Tasarım ve işlevselliği açısından birçok kolaylık sağlayan bu uygulamayı Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince olmak üzere beş dilde kullanabilirsiniz.