Covid-19 Bilgilendirme

Ticaret için Önce Sağlık

Katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir. Tüm etkinliklerimizde yer alacak yeni uygulama ve önlemler ile sağlığınız ve başarınız güvence altında.

SİZİN İÇİN HAZIRLANIYORUZ

Artırılmış Hijyen

Ortak kullanım alanlarını yoğun bir temizlik takvimi ile dezenfekte ediyor,fuar alanında kuracağımız dezenfeksiyon istasyonlarımızla tüm misafirlerimiz için maksimum hijyen sağlıyoruz.

Sosyal Mesafe

Fuar alanında ortak kullanım alanlarının kapasitelerini sosyal mesafeyi sağlayacak şekilde ayarlıyor, gerekli uyarılarla destekliyoruz.

Yoğunluk Kontrolü

Fuar alanındaki yoğunluğu 10m2/1 kişi olacak şekilde; giriş ve çıkış kapılarında yer alan turnikeler, online kayıt sistemi, katılımcı portalı, ve kameralar aracılığı ile takip ediyor, fuarlarımızda sosyal mesafe kurallarını zorlayacak yoğunluklar oluşmasını önlüyoruz.

Sağlık Hizmetleri

Yerleşim, fuar ve söküm dönemlerinde ambulans ve sağlık ekiplerini hazır bulunduruyoruz.

Havalandırma

Alanımızdaki havalandırma ünitelerini taze hava akışını maksimum düzeyde sağlayacak şekilde mevsim şartlarına göre ayarlıyor ve havalandırma sistemini sürekli takip ediyoruz. Tüm havalandırma sistemlerimizin, sıklaştırılmış bakım periyotlarına ek olarak, fuar saatlerinden sonra düzenli dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz.

Gıda Hizmetleri

Fuar alanında sunulan her türlü restoran ve catering hizmetini sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yürütüyoruz.

Temassız Süreçler

Gerek dijital kayıt ve kapı giriş süreçleriyle gerekse katılımcı portal üzerinde yaptığımız geliştirmeler ile fuar alanındaki süreçleri mümkün olduğunca temassız hale getirecek şekilde yeniden düzenliyoruz.

Personel Eğitimi

Tüm çalışanlarımızı COVİD-19 tedbirlerine yönelik eğitiyor, görev dağılımı ve acil eylem planlarını oluşturuyoruz.

Giriş Güvenliği

Fuar alanına giriş yapacak tüm çalışan, katılımcı ve ziyaretçilerimizi HES kodu ve kimlik kontrolü sonrasında içeri alıyor, riskli kişilerin alana giriş yapmasına izin vermiyoruz.